KONST / Litografier / Litografi 14808547
nr 1480 8547
Isaac Grünewald
(1889-1946), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 28/30. Bildmått: 42x31 cm, yttermått inklusive ram: 60x48 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:45:07
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Isaac Grünewald
Läs mer om Isaac Grünewald